גן יבנה כואבת: נוח עופר הובא למנוחות הבוקר לאחר שנפטר מסיבוכים של מחלת הקורונה.נוח, דמות מוכרת ואהובה בגן יבנה, מורה וחבר אהוב הלך לעולמו לאחר שלקה בסיבוכים של מחלת הקורונה. נוח היה שכנו וחברו הקרוב של ראש המועצה אהרון דרור שספד לו :"נוח, חבר, ידיד, שכן, חלק מהמשפחה המורחבת שלנו...נוח נלחם במחלה הארורה של הקורונה וניצח בקרב. לצערנו, מתברר שאחרי שהמחלה מסתיימת היא מותירה נזקים אדירים בלב ובכליות וכך, ממחלקת קורונה עוברים למחלקת טיפול נמרץ, שם הגוף לא עומד בנזק הגופני והרופאים חסרי אונים. המחלה הסתיימה. "

דוברות מועצה מקומית גן יבנה
נוח היה חברו הקרוב של ראש המועצה דרור אהרון שכתב הבוקר מילות פרידה:
"נוח וזיוה מלווים אותנו כמשפחה שנים רבות עוד מימי כנות בהן היה מנהל הכפר. נוח וזיוה הם אלו שדחפו את כולנו כמשפחות צעירות לבנות בית בגן יבנה . וכך משפחת אביר משפחת פריציקי משפחת דרור הגענו לגן יבנה בשנות ה- 90 .
נוח הציע שנרכוש את המגרש יחד ונבנה דו משפחתי . וכך יחד נסענו לתל אביב שתי המשפחות לחתום חוזה. יחד בנינו את ביתנו בקיר משותף .השיתוף לא היה רק פיזי בבנייה הוא היה יחד בשמחות בעצב בחיי היום יום .
נוח היה איש חכם שתמיד נתן עיצה טובה אדם אכפתי עם דיעה מאד מוצקה . כאיש חינוך היה אחד המורים המעולים במתמטיקה שחינך דורות להצלחה בבגרות והוכיח לתלמידים שללמוד מתמטיקה לא כול כך מפחיד.
נוח וזיוה גידלו ילדים למופת ולא רק את ילדיהם גם את ילדנו ....כול כך תחסר לכולנו  ...מבטיחים לשמור על זיוה תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים אמן. "

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה