זעם בגן יבנה בעקבות ההחלטה לסגור את פארק רונה רמון בחול המועד"בוקר טוב, מועדים לשמחה, פארק רונה רמון יהיה סגור למבקרים לאור ההתקהלויות ללא מסכות עד להודעה חדשה, נא שמרו על ההוראות"
התגובות לא איחרו לבוא והתושבים זועמים :"עונש קולקטיבי אינו יכול לשמש דרך, הכו במפירים יש שיטור , ישנו מוקד, מצלמות הותקנו, אמצעים לניטור מפגעים, בעל הבית התעצבן וסגר לכולם את הדלתות.."
תגובת המועצה: "אנשים מגיעים אפילו מאשדוד, יש התקהלויות ואנשים לא פועלים על פי ההנחיות. לא נסכן את ציבור התושבים. "

הבוקר, גילו תושבי גן יבנה כי פארק רונה רמון, אחד המקומות היחידים בהם הם יכולים ליהנות מריצת בוקר ומטיול באוויר הפתוח בתקופה קשה זו של סגר נסגר בעקבות דיווח על התקהלויות של תושבים שאף לא עטו מסיכות. 

מני קימחי:..."אחלה פיתרון לזמנים קשים גם ככה פגעתים ברצי הבוקר המחפשים פינה ללא עישון לספורט יחידני"

אורנה גוטמן:"תשימו פקח שיתן דוחות למי שצריך במקום לסגור לכל התושבים. אנחנו היינו שם אתמול בערב כולם לידינו היו עם מסכות ובמקום לסגור ב-23:00 הושמעה הודעה שסוגרים כבר ב-19:00 זה לא הוגן כלפי התושבים."

שרי תורגמן :"איזה באסה! איפה הפקחים? כבר כמה ימים למה אנחנו צריכים להיענש בגלל קומץ מפירי חוק? שדרך אגב כשאין פיקוח יש כמה עם הכלבים שלהם. תחזירו את הפקחים לפטרל בפארק הילדים שלנו לא צריכים לסבול מי שמפר חוק שיקבל קנס ראוי לא מוצדק, החלטה שרירותית, גם ככה הילדים מטפסים על הקירות ואנו ההורים מוצאים נחמה ביציאה איתם לפארק" 

גן יבנה נט

תגובת המועצה המקומית גן יבנה:"היו התקהלויות, היו הרבה אנשים ללא מסיכות, היו הרבה אנשים שעברו את הנחיות הריחוק של 1,000 מטרים, נכון, זה לא נעים אבל אין לנו דרך לאכו את ההנחיות. אנחנו נמצאים בסגר, מגיעים אנשים מהעיר אשדוד, לא נסכן את כל היישוב. בירוחם סגרו את הכל בצורה קולקטיבית. אנחנו עושים התאמות לפי התנהגות הציבור". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה