כבוד! רס"מ במילואים ליאור סיני מגן יבנה הוא מצטיין אלוף פיקוד המרכזבשבוע שעבר התקיים טקס מצטייני מפקד פיקוד המרכז אלוף תמיר ידעי במהלכו הוענקו תעודות הצטיינות. הכירו את רס"מ במיל. ליאור סיני מגן יבנה. מצטיין האלוף לשנת 2020.

ליאור, בן 51 תושב גן יבנה, נשוי ואב לשני ילדים. בשירות המילואים שלו הוא משרת כחפ"ק מפקד גדוד הסיור של חטיבה 55. ליאור החל את דרכו כחייל בנחל המוצנח ולחם בלבנון ובאינתיפדה השניה. בשנת 1990 החל את דרכו בחטיבה 55. תחילה כלוחם ואחר כך עבר תפקידים שונים. בתפקידו הנוכחי ליאור נמצא בחפ"ק מפקד גדוד הסיור של חטיבה 55 ומשמש רס"פ מפקדת הגדוד וכן יד ימינו של המג"ד. 

את חובתו לשירות מילואים סיים מזמן אך הוא ממשיך לשרת בחטיבה ומעבר לזה משמש כמנכ"ל עמותת החטיבה. בפרויקט 5,000 שנה לירושלים אותו הוביל פיקוד המרכז גויס ליאור לכמה חודשים לצבא על מנת להיות אמון על הפרויקט. הוא עזב את עבודתו האזרחית לכמה חודשים על מנת לעזור בפרויקט ולבצע אותו בצורה הטובה ביותר וכך אכן היה. 

דובר צהל

בימים אלו שוקד ליאור עם העמותה על פרויקט להקמת חדר מורשת והנצחה לחטיבה ושיפוץ אנדרטאות החטיבה בשיתוף קק"ל וכמוביל פרויקטים התנדבותיים נוספים. 

ליאור מוכר ומוערך מאוד בחטיבה הודות לתרומתו הרבה לחיזוק המורשת והלכידות בין אנשיה. הוא ממשיך לשרת בחטיבה ולתת מעצמו גם בזמנו הפנוי למען החטיבה מתוך הערכה, אכפתיות ומסירות כלפיה. 

על הענקת תעודת ההצטיינות אמר ליאור :"המעמד מרגש ועוד יותר לראות את החיילים מהחטיבות השונות נותנים את הלב והנשמה תמיד מעבר למצופה. לא מובן מאליו. "


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה