מיזם המילה הטובה יצא לדרך באורט רבין גן יבנהמנהלת בית הספר מרי שפונט: "בימים אלו כולנו נדרשים להפגין סולידריות חברתית ולגלות רוח חיובית ואופטימית. מיזם המילה הטובה מאפשר לנו לבנות תרבות של שיח מכבד וערכי המעלה על נס את אחדותנו כעם" .

 רשת אורט יצאה בקמפיין לאומי, המעודד שיח מכבד, חיובי ואוהד בין כל גווניה של החברה הישראלית. בשנה מיוחדת זו, נוכח משבר עולמי, המאיים לפגוע בכל רבדי החברה - יש צורך של ממש לפעול באופן יזום ומשמעותי למען שיח מכבד והסולידריות החברתית. בהתאם לכך התקבלה ההחלטה  ברשת אורט להפוך את המיזם למיזם שנתי, שיתקיים לאורך כל השנה . הפעילות תתקיים לאורך כל השנה ותקבל ביטוי מיוחד בארבעה ימי שיא. הראשון נערך עוד לפני היציאה אל הסגר וכלל - מילים של ברכה, איחולים וסליחה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

התגייסות והירתמות של התלמידים והצוות החינוכי היו מידיות. השנה יותר מתמיד כשהריחוק החברתי ובידוד, קשיים כלכליים ורגשיים מקיפים אותנו – חשנו בצורך של ממש לפעול בכל העוצמה להפצת הטוב ולשמירה על אחדותה של החברה.

חשוב לנו לשדר מסר של אחדות ולשנות את תרבות השיח בחברה ובבית הספר, חשוב לנו לעודד יחסי קרבה ואכפתיות במיוחד בימים קשים אלו. כל שכבה נרתמה להצגת המיזם בדרך ייחודית לה. והתלמידים שתפו פעולה וכתבו ברכות מרגשות.

מנהלת בית הספר  מרי שפונט:" בימים אלו כולנו נדרשים להפגין סולידריות חברתית ולגלות רוח חיובית ואופטימית. מיזם המילה הטובה מאפשר לנו לבנות תרבות של שיח מכבד ערכי המעלה על נס את אחדותנו כעם. רק בדרך של שיח בונה ומעצים של פרגון והעצמה הדדית ,נוכל לבנות חברה שיכולה לנצח כל משבר .תלמידנו גילו רוח של התנדבות כתבו ברכות וקדמו שיח  ערכי ,מקדם ומאחד. אני מאחלת לתלמידנו ולמשפחותיהם חג שמח ושנה טובה."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה