נמשכת העלייה במספר החולים המאומתים בגן יבנה עם 36 חולים מאומתים מאתמול6,861 חולים מאומתים במדינת ישראל היום והעליה ניכרת גם ביישוב עם 150 חולים פעילים ו-482 מבודדים. "לקראת יום הכיפורים, יום הסליחות והרחמים, אני מתכוון להתפלל באופן מצומצם יותר , לשמור על עצמי ועל היישוב ולבקש לנו ולכל עם ישראל רק דבר אחד, שנהיה בריאים, מאוחדים, שנתגבר על המחלוקות ושנשמור על היקרים לנו מכל משמר" כתב הבוקר ראש המועצה דרור אהרון

צילום: ארכיון, באדיבות מאוחדת

"אני יודע עד כמה קשה לבטל את חיינו החברתיים. בתקופה הזו לכולנו קצת משעמם. לפעמים כולנו צריכים להפיג את הבדידות אבל באמת שחייבים להימנע מלפגוש חברים ולקיים מפגשים בתקופה הקרובה עד אשר יעבור זעם. לא ימי הולדת לילדים, לא הרמת כוסית, פשוט הימנעו מכך" כתב ראש המועצה הבוקר בפנייה לתושבים. 

שתי תקנות חשובות שאושרו בימים האחרונים:

• נשיא המדינה ושר המשפטים הכריזו על מתווה חנינות ייחודי עבור בעלי חובות בגין קנסות, שנקלעו למצב כלכלי קשה על רקע המאבק בנגיף הקורונה. במסגרת המתווה לא יבחנו בקשות להקלה בקנסות שהוטלו בגין הפרת ההוראות למניעת התפשטות הקורונה, אלא רק בקשות להקלה בקנסות אחרים למי שמצבו הכלכלי הורע בשל המאבק בקורונה. לפרטים נוספים –
• שר הפנים, אריה דרעי, חתם על תקנות ההנחה בארנונה לעסקים עד לחודש יוני 2021. על-פי התקנות, תוענק הנחה בהיקף של 95% מסך החיוב לעסקים שמחזורם עד 200 מיליון שקלים ושנפגעו בהיקף של מעל ל-60% (כלומר, חלה ירידה של 60% ויותר במחזור העסקאות ביחס לאותה תקופה אשתקד).
"אני סומך על שיקול הדעת שלכם ומאמין שיחד בכוחות משותפים נוכל לעצור את התפשטות המגיפה. אנא נהגו באחריות אישית". כתב ראש המועצה  דרור אהרון לתושבים הבוקר. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה