"אם רוצים הכל אפשרי" הרצאתו של הראפר וכוכב הרשת לתלמידי אורט ע"ש רבין בגן יבנהכוכב הרשת והראפר אפיק מרזוק, קיים הרצאה בזום לתלמידי שכבת ח' בבית הספר אורט ע"ש רבין בה סיפר את סיפורו האישי ותאר את דרכו להצלחה. אפיק העביר מסרים מעצימים ובעקבות ההרצאה, נוצר קשר בינו לבין תלמידי השכבה הממשיכים לעקוב אחריו ולהיות עמו בקשר ברשתות החברתיות.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

כוכב הרשת והראפר, אפיק מרזוק, קיים הרצאה בזום לתלמידי שכבת כיתות ח'. בהרצאה אפיק סיפר את סיפורו האישי ותיאר את דרכו להצלחה, העביר מסרים מעצימים "אם רוצים הכול אפשרי" ובעקבות ההרצאה נוצר קשר בינו לבין תלמידי השכבה שממשיכים לעקוב אחריו ולהיות עמו בקשר ברשתות.

אפיק החליט שזום זה לא מספיק ואפילו הגיע לביקור בשכבה ח'. אפיק בן ה-19 מתמודד עם נכות, הוא עיוור בעין ימין, יש לו בעיה ברגליים ובריאות וסיפורו מעצים ומרגש. כשאפיק עבר מבית הספר המיוחד לבית הספר החדש בשכונה, ילדים קראו לו עיוור ומכוער והתעללו בו.

 

בגיל 15 הוא הקים אתר ראיונות לידוענים – והתחיל לפרוח למרות מגבלותיו הגופניות. אפיק שיתף את התלמידים בקשיים האישיים והחברתיים שחווה בילדותו ועל היציאה שלו מחושך לאור בבחירה להעז ולהגשים חלומות.

 

מנהלת בית הספר  מרי שפונט: "הפגישה עם אפיק הייתה מאוד משמעותית לתלמידנו בשכבה ח'. אנו בבית הספר מבקשים לחנך לקבלת השונה ולכבוד האדם .הבסיס לקבלת השונה הוא היכולת הרגשית הבוגרת להבין את נקודת הראות של האחר ולחוש מה הוא מרגיש.

רכזת השכבה הגב' יפעת אופשטיין מקדמת את הנושא לשינוי היחס לשונה תוך יצירת  אוירה פתוחה, מקבלת ותומכת. לכל אחד מאתנו, בין אם מבוגר ובין אם ילד, יש אופי משל עצמו ותכונות העושות אותו שונה מאחרים. אנו מחנכים לרגישות ולהכלת השונה תוך התחשבות וכבוד לצרכי האחר".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה