מהלומות מילוליות בין דרור אהרון לחבר האופוזיציה מוטי יוסףהבחירות לראשות המועצה כבר הסתיימו מזמן אך זה לא מפריע לשתי הדמויות הבולטות בהן: ראש המועצה המכהן דרור אהרון ומוטי יוסף חבר האופוזיציה להחליף לאחרונה מהלומות מילוליות ברשת הפייסבוק

מן הצד האחד, ראש מועצה המכהן כבר 18 שנים ומן הצד השני, חבר אופוזיציה אשר הפסיד לו בבחירות האחרונות מוטי יוסף. השניים ניהלו כבר תביעות הדדיות בבתי המשפט ועכשיו, נפתחת חזית חדשה הבאה לידי ביטוי ברשתות החברתיות וסוחפת עמה רבים ביישוב.

בפוסט שפרסם מוטי יוסף לפני ימים ספורים, הוצגה בעיית הפריצות לבתים כאשר כותרת הפוסט היא: "עבור מה אנחנו משלמים אגרת שמירה?"  בנוסף, בפוסט שהעלה לפני ימים ספורים, מתייחס מוטי יוסף לכביש מנחם בגין וטוען כי מפקח מטעם משרד העבודה הטיל צו בטיחות על העבודות בכביש וכי העבודות בו הופסקו תוך שהוא לא חוסך במילים: "די, שבענו מלוקשים ומסיפורי מעשיות ובדיות. די עם הניסיון הפתטי להנדס לנו את התודעה עם בלונים ופוסטים חסרי תוחלת בפייסבוק"

צילום מסך פייסבוק

מנגד, העלה אמש ראש המועצה דרור אהרון פוסט תגובה העונה לפוסט של מוטי יוסף  וכותרתו: "זהירות FAKE NEWS בכמות גבוהה. חבר המועצה הכושל מוטי יוסף, אדם ללא עשייה ציבורית, שעסוק כל היום בהכפשות כדי לקדם את עצמו, שוב מוכיח חוסר אמינות, היעדר יכולת והבנה מוניציפלית. לא הוטלו צווי בטיחות על כביש מנחם בגין ולא נמצאו סכנות בטיחותיות ובטח שלא הופסקה העבודה על הכביש ומה שהוא "מצא" באינטרנט מדבר על פרויקט אחר לגמרי. אבל הוא, לא יודע לקרוא את הנתונים ולברר אותם עד תום (לידיעה, מדובר בצו שהוצא לבנייה פרטית בתחום המנהל ולא לכביש.) "רץ לספר לחברה ומפיץ שקרים ומעשיות אשר פוגעים בשם הטוב של המועצה ועובדיה. אז די מוטי, שבענו מסיפורי בדיות ומעשיות שלום ותודה"

בנוסף העלה תמונות עדכניות מהעבודות:

צילום מסך פייסבוק

מנגד תושב העונה לשם מוטי אלישקו הטיח בראש המועצה: 

"לא צריך אף פוליטיקאי כדי להבין ששנה וחצי לעבודות של כביש שקצר מקילומטר זה ביזיון שלא ניתן לתאור!!
זה בדיחה בעיניי שדרור אהרון מנסה להסביר, או לתרץ. אנחנו התושבים עוברים שם כל יום ורואים את קצב ההתקדמות... או יותר נכון את חוסר העשייה, חוסר הניהול, וחוסר האכפתיות של המועצה."

דרור מצידו, השיב לו: 

"נשתדל לסיים כמה שיותר מהר אבל לא נזדרז לעשות עבודה שלא תחזיק מעמד לאורך שנים...לתרץ בטוח לא... זה כביש ליד אדמה חקלאית וצריך לבסס את הקרקע 2 מטר פנימה כולל החלפת אדמה... נעשה עבודה קפדנית ומצוינת מבטיח לך"


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה