מיזם "ים של חברים" - אף ילד לא נשאר לבד בגן יבנההמועצה המקומית גן יבנה, מקיימת ויוזמת פעילויות למען ילדים וילדות עם קשיים חברתיים וזאת בשיתוף פעולה עם לבנת עמר ושרונה אלישע לוי, תושבות היישוב ומובילות המיזם "ים של חברים".

לפני כשבועיים התקיימה פגישה בין ראש המועצה, דרור אהרון, לבנת עמר ושרונה אלישע לוי, מנהלת אגף החינוך, איילת טייטלבוים וגורמים נוספים במועצה בנושא. בפגישה ראש המועצה שיבח את היוזמה והוחלט על שיתוף פעולה שבין היתר, הוביל לקיומו של יום כיף בקאנטרי גן יבנה לילדים והילדות שלוקחים חלק בפרויקט.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

יום הכיף נערך ביום שלישי (17.8) בקאנטרי גן יבנה לכ-20 ילדים שמשתתפים פרויקט, יחד עם מחלקת הנוער בהובלת ענת אסא ואורן רדעי, בני הנוער שלנו, מחלקת הספורט בהובלת מיכל שלומי ועליזה דניאל ומנהלת אגף החינוך.

בנוסף, אגף החינוך יחלק ב-1.9 צמיד לכל ילד שעליו מוטבע שם קבוצת  הוואטצאפ "ים של חברים" על מנת שלא ירגיש בודד, כמו כן תבנה פעילות מקיפה בכל בתי הספר למניעת חרם חברתי: אמנה כיתתית, ספסל החברות, ערבי הורים ועוד.

ראש המועצה, דרור אהרון: "שמחתי להיפגש עם לבנת ושרונה, תושבות גן יבנה שכל כולן לב ענק ותרומה לעמן הזולת. המועצה רואה בנושא חשיבות גבוהה. שמחתי להגיע לפעילות שיזמנו יחד בקאנטרי גן יבנה, פעילות מרגשת ומיוחדת שנועדה לקרב בין ילדים וילדות, ליצור חברויות, לעודד קשרים ולהעצים את הילדים והילדות שלנו בגן יבנה וכפי שאמרו לי לבנת ושרונה "בגן יבנה אף ילד לא יישאר לבד...".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה