תושבים ברחוב נתן אלתרמן בגן יבנה מתחננים :"הוציאו את האוטובוסים מהרחוב"ביום חמישי האחרון, נדרסה כלבתה האהובה של משפחת נחום לאחר שאוטובוס שנסע במהירות ברחוב לא הבחין בה. "הפעם זה כלב, בפעם הבאה זה עלול להיות חס וחלילה ילד". תושבי הרחוב חיים בפחד ומבקשים להציב במפרים בכביש או להעביר את קו האוטובוס אל מחוץ לרחוב".

משפחת נחום

ביום חמישי האחרון,  איבדה משפחת נחום את כלבתה המשפחתית האהובה ברגע אחד. 

שי נחום אב המשפחה :"האוטובוסים נכנסים אל הרחוב במהירות מטורפת כשהם מגיעים מעבר לעיקול המוביל אל הרחוב. ביום חמישי בשעה 19:00 בערב יצאתי מהשער כשהכלבה שתמיד יוצאת אתנו קשורה ברצועה, הבחינה בכלב העומד מעבר לרחוב ורצה לקראתו מבלי שהספקנו לעצור אותה. לפתע, הגיע האוטובוס כשהוא נוסע במהירות.

סימנתי לו לעצור אבל הוא לא ראה את הכלבה והיא נדרסה ומתה במקום מול העיניים שלנו. מראה קשה.

אנחנו עדיין בטראומה. מה שנורא זה המחשבה שבקלות זה גם יכול היה להיות ילד שרץ אחרי כדור לכביש ונהג האוטובוס לא יבחין בו.

הרבה פעמים קרו פה מקרים של כמעט תאונות בגלל האוטובוסים וגם רכבים שנוסעים פה במהירות מטורפת ונגמרו בנס. אנחנו מבקשים להוסיף במפרים לכביש או להוציא את תחנות האוטובוס מהרחוב אל הכביש הראשי" 

ליעד נחום כתבה בפוסט קורע לב:"מתחננת לפתרון לרחוב "המוות" נתן אלתרמן. חייבים לבנות פסי האטה ברחוב או להוציא את תחנות האוטובוס לכביש הראשי. רכבים ובעיקר אוטובוסים נוסעים במהירות מופרזת ולא הגיונית ברחוב הזה. אתמול, הכלבה שלנו נדרסה על ידי אוטובוס מול העיניים. בבקשה למצוא פתרון לבעיה הזו לפני שייטול גם חיי אדם". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה