אוהל לשבת חתן להשכרה עושים רק באוהלי נועם המומחים להשכרת אוהלים לשבת חתןאוהל לשבת חתן הוא המקום המושלם לחגיגה! את ההתכנסות המשפחתית בחיק הטבע בתוך אוהל בוטיק מבד PVC אתם לא תשכחו! אוהל זה בנוי מיריעות בד עבות המספקות את המענה התרמי המלא להגנה מפני כל מזג אוויר ולכן אין צורך בדחיית האירוע כשמזג האוויר קר. בנוסף, האוהל מסופק עבורכם עם כל אמצעי התשתיות, כולל תשתיות בקרת אקלים כמו מזגן ומצנן בעת הקיץ. בחורף מסופקות פטריות חימום ויחוברו תנורי חימום. חברת אוהלי נועם מספקת את כל מה שאתם צריכים בשביל לחגוג את שבת החתן שלכם ובגדול!

בניית אוהלים על פי הזמנה

אתם יודעים כמה אורחים עומדים להיות מוזמנים לאירוע? על בסיס זה יוכן האוהל שלכם! פנו למומחים של חברת אוהלי נועם אשר יבנו עבורכם אוהל בוטיק המדמה בית, עם חלונות והתקן דמוי דלת כניסה. אוהל לשבת חתן מסוג זה יספק לכם מראה אדריכלי מפואר, כזה אשר תוכלו לחוש גאווה רבה להזמין אורחים לתוכו.

עיבוי האוהל בתשתיות בוטיק

בחברת אוהלי נועם לא מספקים רק אוהלים לשבת חתן. השירות המלא כולל גם תשתיות, המתבססות על שולחנות, כסאות, תאורה, מזגן ומצנן בקיץ, פטריות חימום ותנורים בחורף, ויש אפילו מקרר שדה לשימור מזון. רמת האבזור כאן מלאה ומסמיכה אתכם לחגוג את האירוע במלואו: רק להביא מזון!

דאגה מלאה לכל השירות שאתם צריכים לאוהל

אוהלי נועם תדאג לכל מה שאתם צריכים בהסדר האוהל שלכם: הרכבה, עיבוי בתשתיות ופירוק. אינכם נדרשים לעשות דבר בעצמכם, הכל יטופל ויתופעל על ידי המומחים של אוהלי נועם. השכרת אוהלים לשבת חתן נעשתה על ידי יזמי אירועים לא מעטים וזיכתה אותם בהנאה צרופה ובחוסר צורך בביצוע צעדי הפקה לוגיסטיים בפועל. הם קיימו את האירוע כסדרו והשאירו לאוהלי נועם את הטיפול בענייני האוהל. התוצאה: אירוע בלתי נשכח, כזה אשר מעטים זכו לחגוג אותו כשבחרו להקים בעצמם את האוהל.

יחצ

התאמה מלאה לכל סוגי האירועים

בשל ריבוי האוהלים שישנו באוהלי נועם, ניתן להתאים אותם לאירועים בסדרי גודל שונים: אוהלים לשבת חתן בהיקף גדול מהממוצע, אוהלי אבלים להשכרה, ועוד. מי שזקוק להתכנסות-חוץ מכל סוג שהוא יודע שיש לו לאן לפנות: לחברת אוהלי נועם!

יחצ

אוהלי נועם – חגיגת שבת חתן באופן ייחודי

בחברת אוהלי נועם יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לחגוג שבת חתן באופן מקורי וייחודי: אוהלים לשבת חתן להשכרה, כל הציוד הנדרש, כולל תשתיות, והכל מלווה בהרכבה ובפירוק של מה שנדרש. החברה משרתת את הלקוח באופן מלא, שיכסה את מה שהוא צריך ללא עוררין. הוא יכול ליהנות משבת חתן משמחת ומענגת, כשלענייני הלוגיסטיקה באוהל דואגת חברת הבוטיק אוהלי נועם. בואו להבטיח אירוע מושלם בטבע או בחוץ ופנו למומחים של אוהלי נועם להסדרת אוהל שבת חתן ייעודי!

קראו גם: אוהלים לכל סוגי האירועים | אוהלים להשכרה לכל מטרה


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה