כל הפרטים על קו 333- אשדוד-תל אביב-יפו
!
זמני יציאת האוטובוסים לשני הכיוונים ותחנות העצירה, בכל ימות השבוע !
הלוך– אשדוד —> תל אביב-יפו
תחנת יציאה: תחנה מרכזית אשדוד\רציפים
תחנה סופית: תל אביב-יפו- מסוף רידינג
התחנות בסדר העצירה בנסיעה מאשדוד לתל אביב-יפו
תחנה | זמן הגעה | זמן יציאה |
אשדוד – תחנה מרכזית אשדוד/רציפים (רציף 1) | 0:00 | 0:00 |
אשדוד – שדרות עובד בן עמי (שדרות עובד בן עמי/שדרות הרצל) | 0:06 | 0:06 |
אשדוד – נחל שורק (נחל שורק/נחל ליטני) | 0:07 | 0:07 |
אשדוד – כינרת 75 (כינרת/נחל קידרון) | 0:07 | 0:07 |
אשדוד – כינרת 67 (כינרת/נחל נעמן) | 0:07 | 0:07 |
אשדוד – כינרת 51 (כינרת/הרי גולן) | 0:08 | 0:08 |
אשדוד – יותם המלך 3 (יותם המלך/דוד המלך) | 0:12 | 0:12 |
אשדוד – דוד המלך 3 (דוד המלך/שדרות עובד בן עמי) | 0:12 | 0:12 |
אשדוד – שדרות המייסדים 35 (המייסדים / אלונים) | 0:13 | 0:13 |
אשדוד – שדרות המייסדים 7 (המייסדים / בגין) | 0:14 | 0:14 |
אשדוד – שדרות הפרחים 23 (הכלנית/שד.הפרחים) | 0:15 | 0:15 |
אשדוד – שדרות הפרחים 9 (שד.הפרחים/הרותם) | 0:16 | 0:16 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים / הפרחים) | 0:16 | 0:16 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים/הרב לוין) | 0:17 | 0:17 |
אשדוד – שדרות ירושלים (רבנו גרשום/שד.ירושלים) | 0:18 | 0:18 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים/אור חיים) | 0:19 | 0:19 |
אשדוד – שדרות משה סנה (שדרות משה סנה/אורי בן ברוך) | 0:21 | 0:21 |
אשדוד – שדרות מנחם בגין (שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה) | 0:22 | 0:22 |
גן יבנה – מסעף גן יבנה 4 | 0:24 | 0:24 |
ראשון לציון – שדרות משה דיין (משה דיין/אברהם בר) | 0:52 | 0:52 |
ראשון לציון – שדרות משה דיין (משה דיין/בסקינד) | 0:53 | 0:53 |
ראשון לציון – יציאה למחלף משה דיין (שדרות משה דיין/יציאה לכביש 20) | 0:56 | 0:56 |
תל אביב יפו – הרכבת 29 (הרכבת/סלומון) | 1:11 | 1:11 |
תל אביב יפו – אלנבי 113 (אלנבי/שדרות רוטשילד) | 1:15 | 1:15 |
תל אביב יפו – אלנבי 97 (בית הכנסת הגדול/אלנבי) | 1:16 | 1:16 |
תל אביב יפו – אלנבי 83 (אלנבי/מזא"ה) | 1:17 | 1:17 |
תל אביב יפו – אלנבי 59 (שוק הכרמל/אלנבי) | 1:18 | 1:18 |
תל אביב יפו – אלנבי 43 (אלנבי/ביאליק) | 1:19 | 1:19 |
תל אביב יפו – בן יהודה 2 (בן יהודה/אלנבי) | 1:20 | 1:20 |
תל אביב יפו – בן יהודה 32 (בן יהודה/שלום עליכם) | 1:21 | 1:21 |
תל אביב יפו – בן יהודה 60 (בן יהודה/בוגרשוב) | 1:22 | 1:22 |
תל אביב יפו – בן יהודה 76 (בן יהודה/פרישמן) | 1:23 | 1:23 |
תל אביב יפו – בן יהודה 100 (בן יהודה/גורדון) | 1:24 | |
תל אביב יפו – בן יהודה 132 (בן יהודה/שד' בן גוריון) | 1:25 | 1:25 |
תל אביב יפו – בן יהודה 178 (בן יהודה/ארלוזורוב) | 1:26 | 1:26 |
תל אביב יפו – בן יהודה 198 (בן יהודה/ז'בוטינסקי) | 1:26 | 1:26 |
תל אביב יפו – בן יהודה 240 (בן יהודה/שד' נורדאו) | 1:28 | 1:28 |
תל אביב יפו – בן יהודה 256 (עירוני ה'/בן יהודה) | 1:28 | 1:28 |
תל אביב יפו – דיזנגוף 330 (דיזנגוף/בן יהודה) | 1:29 | 1:29 |
תל אביב יפו – מסוף רידינג | 1:32 | 1:32 |
חזור–תל אביב-יפו —> אשדוד
תחנת יציאה :תל אביב-יפו- מסוף רידינג
תחנה סופית: תחנה מרכזית אשדוד\רציפים
התחנות בסדר העצירה בנסיעה מתל אביב-יפו לאשדוד
תחנה |
זמן הגעה |
זמן יציאה |
תל אביב יפו – מסוף רידינג |
0:00 | 0:00 |
תל אביב יפו – דיזנגוף 330 (דיזנגוף/בן יהודה) | 0:06 |
0:06 |
תל אביב יפו – בן יהודה 256 (עירוני ה'/בן יהודה) |
0:07 | 0:07 |
תל אביב יפו – בן יהודה 240 (בן יהודה/שד' נורדאו) | 0:07 |
0:07 |
תל אביב יפו – בן יהודה 198 (בן יהודה/ז'בוטינסקי) |
0:07 | 0:07 |
תל אביב יפו – בן יהודה 178 (בן יהודה/ארלוזורוב) | 0:08 |
0:08 |
תל אביב יפו – בן יהודה 132 (בן יהודה/שד' בן גוריון) |
0:12 | 0:12 |
תל אביב יפו – בן יהודה 100 (בן יהודה/גורדון) | 0:12 |
0:12 |
תל אביב יפו – בן יהודה 76 (בן יהודה/פרישמן) |
0:13 | 0:13 |
תל אביב יפו – בן יהודה 60 (בן יהודה/בוגרשוב) | 0:14 |
0:14 |
תל אביב יפו – בן יהודה 32 (בן יהודה/שלום עליכם) |
0:15 | 0:15 |
תל אביב יפו – בן יהודה 2 (בן יהודה/אלנבי) | 0:16 |
0:16 |
תל אביב יפו – אלנבי 43 (אלנבי/ביאליק) |
0:16 | 0:16 |
תל אביב יפו – אלנבי 59 (שוק הכרמל/אלנבי) | 0:17 |
0:17 |
תל אביב יפו – אלנבי 83 (אלנבי/מזא"ה) |
0:18 | 0:18 |
תל אביב יפו – אלנבי 97 (בית הכנסת הגדול/אלנבי) | 0:19 |
0:19 |
תל אביב יפו – אלנבי 113 (אלנבי/שדרות רוטשילד) |
0:21 | 0:21 |
תל אביב יפו – הרכבת 29 (הרכבת/סלומון) | 0:22 |
0:22 |
ראשון לציון – יציאה למחלף משה דיין (שדרות משה דיין/יציאה לכביש 20) |
0:24 | 0:24 |
ראשון לציון – שדרות משה דיין (משה דיין/בסקינד) | 0:52 |
0:52 |
ראשון לציון – שדרות משה דיין (משה דיין/אברהם בר) |
0:53 | 0:53 |
גן יבנה – מסעף גן יבנה 4 | 0:56 |
0:56 |
אשדוד – שדרות מנחם בגין (שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה) |
1:11 | 1:11 |
אשדוד – שדרות משה סנה (שדרות משה סנה/אורי בן ברוך) | 1:15 |
1:15 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים/אור חיים) |
1:16 | 1:16 |
אשדוד – שדרות ירושלים (רבנו גרשום/שד.ירושלים) | 1:17 |
1:17 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים/הרב לוין) |
1:18 | 1:18 |
אשדוד – שדרות ירושלים (שדרות ירושלים / הפרחים) | 1:19 |
1:19 |
אשדוד – שדרות הפרחים 9 (שד.הפרחים/הרותם) |
1:20 | 1:20 |
אשדוד – שדרות הפרחים 23 (הכלנית/שד.הפרחים) | 1:21 |
1:21 |
אשדוד – שדרות המייסדים 7 (המייסדים / בגין) |
1:22 | 1:22 |
אשדוד – שדרות המייסדים 35 (המייסדים / אלונים) | 1:23 |
1:23 |
אשדוד – דוד המלך 3 (דוד המלך/שדרות עובד בן עמי) |
1:24 | |
אשדוד – יותם המלך 3 (יותם המלך/דוד המלך) | 1:25 |
1:25 |
אשדוד – כינרת 51 (כינרת/הרי גולן) |
1:26 | 1:26 |
אשדוד – כינרת 67 (כינרת/נחל נעמן) | 1:26 |
1:26 |
אשדוד – כינרת 75 (כינרת/נחל קידרון) |
1:28 | 1:28 |
אשדוד – נחל שורק (נחל שורק/נחל ליטני) | 1:28 |
1:28 |
אשדוד – שדרות עובד בן עמי (שדרות עובד בן עמי/שדרות הרצל) |
1:29 | 1:29 |
אשדוד – תחנה מרכזית אשדוד/רציפים (רציף 1) | 1:32 |
1:32 |